Series
Ratings
152
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Grand Maison TokyoRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Produce 48Rated ★ 3.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 4.0- 슈퍼갤즈Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Produce 101Rated ★ 4.0- Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch PureRated ★ 4.0
- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 3.5
Kamisama Kiss OVARated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Maid Sama!Rated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0