Movies
Ratings
344
Wall to WallRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 1.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5