Movies
Ratings
50
The Change-UpRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0