Titles you rated
CalifornicationRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 2.5
One More Happy EndingRated ★ 2.0
I Have a LoverRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
RememberRated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Shining RomanceRated ★ 2.0
My Lovely FoolRated ★ 2.0
Glory JaneRated ★ 2.0
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 2.0
Loving You a Thousand TimesRated ★ 2.0
Smile, MomRated ★ 2.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.0
The Birth of a FamilyRated ★ 2.0
FireworksRated ★ 2.0