Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
UnchartedRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
The Current WarRated ★ 3.5
Gemini ManRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5