Movies
Ratings
51
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
Night in ParadiseRated ★ 1.5
MotherRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 0.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
The Equalizer 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5