Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 0.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 2.5
LeonRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.5
ChloeRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0