Movies
Ratings
407
Manchester by the SeaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Erin BrockovichRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
A Serious ManRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 2.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
Only YesterdayRated ★ 2.0
LolitaRated ★ 3.0
The Great Train RobberyRated ★ 2.5
The Devil's BackboneRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Citizen KaneRated ★ 2.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.0
Bicycle ThievesRated ★ 3.0- The First GradeRated ★ 2.0
The House of UsRated ★ 2.5