Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 5.0
The StingRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0