Titles you rated
The OutlawsRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 5.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5