Movies
Ratings
108
Men in BlackRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 0.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 0.5
Before SunriseRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0