Titles you rated
Se7enRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0- VirusRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
Jackie BrownRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.0
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 3.0
Attack on Titan: The Roar of AwakeningRated ★ 3.5
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 3.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5