Titles you rated
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
UzumakiRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.0
AemaRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- 신들린 연애Rated ★ 1.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.0- Saikano: The Last Love Song on This Little PlanetRated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 4.0