Titles you rated
StrangerRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0