Titles you rated
Spirits' HomecomingRated ★ 1.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 0.5
The Best OfferRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0