Titles you rated
Perfect GameRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
New TrialRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 2.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
CrankRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 2.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5