Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 2.0
The KingRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
MotherRated ★ 1.5
ArmageddonRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0