Series
Ratings
14
Worlds WithinRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5