Titles you rated
DoctorsRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0