Series
Ratings
55
BarakamonRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 1.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0