Movies
Ratings
25
Sex and the CityRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
SingRated ★ 1.0
Notting HillRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 1.0
PunchRated ★ 1.0
8 MileRated ★ 3.0