Titles you rated
High School MusicalRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 2.5
The Anthem of the HeartRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0- WishRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 5.0