Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5