Titles you rated
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0