Titles you rated
- GyarusaRated ★ 2.0
Love GenerationRated ★ 3.0
Shotgun MarriageRated ★ 3.0
VivantRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 2.5- My Little MonsterRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 0.5
From Me to You: Kimi ni TodokeRated ★ 1.0
Mr. BrideRated ★ 2.0
You're My PetRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Let's Get DivorcedRated ★ 3.0
Burn the House DownRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 3.5