Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 4.5
Mr. OsomatsuRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 1.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 1.0
Dining TogetherRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0