Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
RevolverRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
LucaRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5