Titles you rated
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 1.5
The Chronicles of EvilRated ★ 1.0
The ShamelessRated ★ 2.0
Perfect ProposalRated ★ 2.0
San AndreasRated ★ 1.5
TomorrowlandRated ★ 1.5
SpyRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Finding Vivian MaierRated ★ 2.0
TrashRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
General's Son IIRated ★ 1.0
The Three MusketeersRated ★ 2.0
The DefenderRated ★ 2.0- Rumble in the BronxRated ★ 2.0
Lorenzo's OilRated ★ 1.5
The Bride with White HairRated ★ 2.0
Game of DeathRated ★ 2.5