Titles you rated
Drowning LoveRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Bonnie and ClydeRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
2046Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0