Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0