Movies
Ratings
30
QuickRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5