Movies
Ratings
370
The Final DestinationRated ★ 4.0
3 Days to KillRated ★ 3.0
Love ClinicRated ★ 4.5
What IfRated ★ 3.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
PainedRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 3.5
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
Rough PlayRated ★ 1.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0