Series
Ratings
92
Glory JaneRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 2.5
What's Up FoxRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 2.5
GiantRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 4.5
On AirRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Fashion 70'sRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.5