Movies
Ratings
1793
Making Waves The Art of Cinematic SoundRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.5
Heavy MetalRated ★ 2.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Ivan's ChildhoodRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.5
Kraven the HunterRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0
ElioRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5