Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.0
TempestRated ★ 1.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Dune: ProphecyRated ★ 3.5
The Best ThingRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Always HomeRated ★ 3.0
My Journey To YouRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Perfect and CasualRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 2.0
Everyone Loves MeRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 2.0
The First FrostRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5