Titles you rated
My PrincessRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Marriage ContractRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5