Movies
Ratings
111
Summer WarsRated ★ 5.0
CarsRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 3.0