Titles you rated
Last Samurai StandingRated ★ 2.5
BootsRated ★ 3.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 2.0
Alien: EarthRated ★ 1.5
Hot SpotRated ★ 3.0
Dareka kono machideRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 0.5
SaiRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 2.5- The RiverRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 2.5
The SympathizerRated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 3.5