Titles you rated
The HustleRated ★ 4.5
Raise Your VoiceRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Central IntelligenceRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Wedding PlannerRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5