Titles you rated
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 4.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 5.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5
HyoukaRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
iZombieRated ★ 3.5