Titles you rated
The King of JokguRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 2.5
PrisonersRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
FireworksRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
MoonRated ★ 3.5
Reign Over MeRated ★ 3.5
FargoRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
IdaRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0