Series
Ratings
14
Semantic ErrorRated ★ 0.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 1.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Steal HeartRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0