Titles you rated
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0