Movies
Ratings
561
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
BoriRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0