Series
Ratings
18
Beef Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5