Titles you rated
TenetRated ★ 2.5
CollateralRated ★ 5.0
Definitely, MaybeRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
CoherenceRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
IntentionRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The Happy LifeRated ★ 2.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0