Series
Ratings
105
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- BlindspotRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0