Series
Ratings
230- 퇴마록Rated ★ 1.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0