Titles you rated
Escape PlanRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 1.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 1.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5