Series
Ratings
86
Attack on TitanRated ★ 4.0
Love & LawRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Men Who Top The ChartsRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
JugglersRated ★ 3.5